TEPELNÉ ČERPADLO – KLIMATIZÁCIA – REKUPERÁCIA

PROJEKT | MONTÁŽ | SERVIS

Naša ponuka obsahuje komplexné služby zahŕňajúce montáž a dodanie produktov od najrenomovanejších výrobcov v oblasti tepelných čerpadiel, klimatizačnej a vetracej techniky. Našim cieľom je Váš komfort a nízke prevádzkové náklady. Máme za sebou viac ako 1000 inštalácií a vyše 10 rokov skúseností.

Náš trh je v posledných rokoch nadmieru presýtený informáciami a zákazníci sa len veľmi ťažko dokážu zorientovať a vybrať si správne. Našou úlohou je navrhnúť vhodné technické riešenie a pomôcť s výberom vhodných produktov. Všetko má svoje výhody aj nevýhody, o ktoré sa s Vami radi podelíme.


CENOVÁ PONUKA

Poradenstvo poskytujeme  telefonicky, e-mailovou komunikáciou a radi Vás privítame i v našom SHOWROOM-e. Ak si to situácia tak vyžaduje, vykonávame aj technické obhliadky priamo vo Vašich priestoroch. Výsledkom konzultácie a návrhu je vypracovanie cenovej ponuky na mieru.

MONTÁŽ

Návrh montáže sa vždy snažíme orientovať na jednoduché riešenia, ktoré budú čo najmenej zasahovať do stavebného materiálu a celkovo neškodiť estetike interiéru.

Našou obchodnou filozofiou je návrh individuálnych riešení pre každého zákazníka osobitne, podľa jeho požiadaviek.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami!

 


Súhlasím so spracovaním osobných údajov uvedených vo formulári za účelom poskytnutia termínu technickej obhliadky či poradenstva. Oboznámil/a som sa s podmienkami ochrany osobných údajov spoločnosti KLIMATEL Šaľa, s.r.o.